Heer, maak mij sterk in edelmoedigheid

psalm 51 - Liturgie van Aswoensdag

Vaste Eucharistieviering 2018
Elke vrijdag 9.00 uur,  eucharistieviering door pastor Brummelhuis.
________________________________________________________________________________________________

Zaterdag 3 februari 19.00 uur, eucharistieviering,  T. Verbraeken, H te Boekhorst, J. de Winter, VoceMagna koor.
Zondag 4 februari 09.00 uur, gebedsviering, E. Wubbe en B. Leerkes, Herenkoor.

Zaterdag 10 februari geen viering,
Zondag 11 februari 09.00 uur, eucharistieviering,  G. Nijland, R. klein Swormink, W. kl. Koerkamp, Kiki Obdeijn en Anne Pleizier, VoceMagna koor.

As woensdag 14 februari 19.00 uur, communieviering, M. Brinkhuis, B. Leerkes, Herenkoor.
Zaterdag 17 februari 19.00 uur, eucharistieviering,  H. Brummelhuis, J. de Winter A. Aarnink, Casper ten Have, Ardente.
Zondag 18 februari 09.00 uur, gebedsviering, M. de Brouwer en W. kl. Koerkamp, VoceMagna koor.

Zaterdag 24 februari geen viering,
Zondag 25 februari 09.00 uur, communieviering,  A. Haverkamp, T. Koot, Herenkoor. 

Zaterdag 3 maart 19.00 uur, eucharistieviering, R. Cornelissen, H. te Boekhorst en A. Aarnink, Anne Pleizier, VoceMagna koor.
Zondag 4 maart 09.00 uur, gebedsviering, E. Wubbe en R. klein Swormink, Herenkoor.

Zaterdag 10 maart 19.00 uur, pres. EHC / V. Communie, M. Brinkhuis, J de Winter, Letsingtogether.
Zondag 11 maart 09.00 uur, gebedsviering, A. Haverkamp en W. kl. Koerkamp, VoceMagna koor.

Zaterdag 17 maart 19.00 uur, eucharistieviering, T. Verbraeken, T. Koot en H. te Boekhorst, Casper ten Have, Kiki Obdeijn, Herenkoor.
Zondag 18 maart 09.00 uur, gebedsviering, M. de Brouwer en B. Leerkes, VoceMagna koor.

Zaterdag 24 maart geen viering,
Zondag 25 maart 09.00 uur, communieviering,  L. Geurts, en R. klein Swormink, Herenkoor.

Witte donderdag 29 maart 19.00 uur, eucharistieviering, T. Verbraeken/L. Geurts, T. Koot en A. Aarnink, Herenkoor.
Goede vrijdag 30 maart 15.00 uur, kruisweg, E. Wubbe, VoceMagna koor.

31 maart geen viering.
1ste paasdag 1 april 9.30 uur, gezinsviering, C. Broekhoff en J de Winter, Letsingtogether.
2de paasdag 2 april 9.00 uur, eucharistieviering,  H. Brummelhuis, B. Leerkes en W. kl Koerkamp, VoceMagna koor.

Zaterdag 7 april geen viering,
Zondag 8 april 9.00 uur, eucharistieviering,  H. Brummelhuis, B. Leerkes en A. Aarnink, Kiki Obdeijn, Herenkoor.

Zaterdag 14 april 19.00 uur, Eucharistie/Vormsel, R. Cornelissen/ H. Brummelhuis, H. te Boekhorst, letsingtogether koor.
Zondag 15 april 09.00 uur, gebedsviering, E. Wubbe en T. Koot, VoceMagna koor.

Zaterdag 21 april geen viering,
Zondag 22 april 09.00 uur, eucharistieviering, T. Verbreaken, R. kl Swormink en N. Leerkes, Anne Pleizier en Casper ten Have, Herenkoor.

Zaterdag 28 april geen viering,
Zondag 29 april 09.00 uur, Communieviering, L. Geurts en W. kl Koerkamp, VoceMagna koor.

Zaterdag 5 mei 19.00 uur, eucharistieviering,  G. Nijland, J de Winter en H. te Boekhorst, Casper ten Have, VoceMagna koor.
Zondag 6 mei 09.00 uur, gebedsviering, M. de Brouwer en B. Leerkes, Herenkoor.

Woensdag 9 mei 19.00 uur, eucharistieviering,  H. Brummelhuis, T. Koot en  W. kl. Koerkamp, Herenkoor.
Donderdag Hemelvaart 10 mei 10.00 uur, in Okkenbroek, C. Broekhoff.

Zaterdag 12 mei geen viering.
Zondag 13 mei 09.00 uur, Communieviering, A. Haverkamp en R. klein Swormink, VoceMagna koor.

Zaterdag 19 mei 19.00 uur, eucharistieviering, R. Cornelissen, H. te Boekhorst en A. Aarnink, Kiki Obdeijn, Anne Pleizier, Spirit.
Zondag 20 mei 09.00 uur, 1ste Pinksteren eucharistieviering, H. Limbeek, B. Leerkes en W. kl Koerkamp, Voce Magna koor.
Maandag 21 mei 09.00 uur, 2de Pinksterdag communieviering, L. Geurts en T. Koot, Herenkoor.

Zaterdag 26 mei geen viering.
Zondag 27 mei 10.30 uur, Eerste H. Communie, H. Limbeek/M. Brinkhuis, R. klein Swormink en B. Leerkes, Letsingtogether koor.

Zaterdag 2 juni 19.00 uur, eucharistieviering, R. Cornelissen, J. Winter en H. te Boekhorst, Kiki Obdeijn, Herenkoor.
Zondag 3 juni 09.00 uur, gebedsviering, E. Wubbe, en B. Leerkes, Voce Magna koor.

Zaterdag 9 juni geen viering.
Zondag 10 juni 9.00 uur, communieviering, C. Broekhoff em W. kl Koerkamp, Letsingtogether.

Zaterdag 16 juni 19.00 uur, eucharistieviering,  G. Nijland, T. Koot en A. Aarnink, Casper ten Have en Anne Plezier, VoceMagna koor.
Zondag 17 juni 09.00 uur, gebedsviering, M. de Brouwer en R. klein Swormink, Herenkoor.

Zaterdag 23 juni geen viering.
Zondag 24 juni 10.00 uur, C. Broekhoff.