Nieuws

Lourdeswinkel gaat dicht

Wegens ernstige gezondheidsproblemen is broeder Paulus genoodzaakt te stoppen met zijn winkel.

Over een maand, dus rond half augustus, zullen de deuren van de Lourdeswinkel aan de Nieuwstraat 67 in Deventer definitief sluiten. Dat heeft de familie van broeder Paulus laten weten. De afgelopen weken is Paulus o.a. getroffen door 2 herseninfarcten waardoor hij niet meer in staat is om zijn winkel te runnen.

De Lourdeswinkel is voor velen een geliefde plek in het centrum van Deventer. Niet alleen vanwege de uitgebreide collectie religieuze artikelen maar vooral ook vanwege de hartelijkheid van broeder Paulus.

Broeder Paulus, zoals hij door iedereen wordt genoemd, dankt zijn 'titel' aan de jaren dat hij broeder was in de abdij van Sion.

De familie van broeder Paulus heeft laten weten dat iedereen nog een maand de kans heeft om een beeldje, kaars, bijbel, religieuze lectuur, rozenkrans enz. te kopen. Dat is tevens de beste manier om broeder Paulus tot steun te zijn.

De openingstijden zijn maandag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag t/m zaterdag van 10.00 - 17.00 uur

...terug

zoeken