Naar de kerk in de Heilige Lebuinusparochie

WAARDAGTIJDVOORGANGERSOORT VIERINGKOOR
zaterdag 30 november en zondag 1 december 1e zondag van de Advent
Lettele za 19.00 R. Cornelissen eucharistie Voce Magna
Boskamp zo 09.00 R. Cornelissen / G. de Bekker eucharistie gemengd koor
Wijhe zo 09.00 E. Reeuwijk communie Caecilia
Diepenveen zo 10.00 H. Limbeek / ds. H. Spit oecumene  
Broederen zo 10.30 F. de Graaf communie Schola
Schalkhaar zo 10.30 R. Cornelissen / G. de Bekker eucharistie Young.VoicesXL
           
zaterdag 7 en zondag 8 december 2e zondag van de Advent
Herberg v. Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Boskamp za 19.00 R. Cornelissen / G. de Bekker eucharistie gemengd koor
Lettele zo 09.00 parochiaanvoorganger communie herenkoor
Wijhe zo 09.00 G. Nijland eucharistie Caecilia
Broederen zo 10.30 H. Bloo communie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 G. Nijland eucharistie Nicolaaskoor
           
zaterdag 14 en zondag 15 december 3e zondag van de Advent 
Lettele za 19.00 H. Bloo communie Voce Magna
Boerhaar zo 09.00 M. Brinkhuis communie Caecilia
Boskamp zo 09.00 parochiaanvoorganger communie gelegenheidskoor
Broederen zo 10.30 H. Limbeek eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30  J. Verweij / F. de Graaf eucharistie Brugkoor
Schalkhaar, kapel zo 11.30 C. Broekhoff kerk op schoot  
           
dinsdag 17 december        
Pauluskerk,Raalte di 19.00 G. Nijland / M. Brinkhuis Avond van Barmhartigheid
           
vrijdag 20 december         
Broederen vr 19.00 G. Nijland / M. Brinkhuis Viering van Barmhartigheid
           
zaterdag 21 en zondag 22 december 4e zondag van de Advent
Herberg v. Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Schalkhaar za 19.00 G. Nijland / G. de Bekker eucharistie Cantors
Boskamp zo 09.00 E. Reeuwijk communie gelegenheidskoor
Lettele zo 09.00 R. Cornelissen eucharistie herenkoor
Broederen zo 10.30 R. Cornelissen eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 H. Limbeek / M. Brinkhuis eucharistie Nicolaaskoor
T. Brandsmahuis zo 14.00 H. Bloo viering verstandelijk beperkten
           
dinsdag 24 december     Kerstavond  
T. Brandsmahuis di 16.00 parochiaanvoorganger Kindje wiegen  
Schalkhaar di 16.30 M. Brinkhuis gebed/gezin Young.Voices XL
Boskamp di 17.00 C. Broekhoff gebed/gezin Sparks of Joy
Broederen di 17.00 parochiaanvoorganger gebed/gezin kinderen
Pauluskerk,Raalte  di 17.00 H. Bloo gebed/gezin kinderkoor
Kruisverh. Raalte di 18.00 R. Cornelissen / G. de Bekker eucharistie  
Broekland di 18.30 parochiaanvoorganger comm. /gezin  
Lettele di 18.30 L. Gunnink-v.d. Berg comm. /gezin Young.Voices XL
Boerhaar di 19.00 E. Reeuwijk gebed/gezin projectkoor
Heeten di 19.00 J. Verweij eucharistie kinderen+jongeren
Schalkhaar di 19.00 M. Brinkhuis communie Brugkoor
Broederen di 20.30 L. Gunnink-v.d. Berg communie Spirit
Kruisverh. Raalte di 20.30 H. Limbeek / G. de Bekker eucharistie  
Boskamp di 21.00 H. Bloo communie Ardente
Nw. Heeten di 21.00 W. Boerkamp eucharistie  
Pauluskerk,Raalte  di 21.00 E. Reeuwijk communie gemengd koor
Boerhaar di 21.30 J. Verweij eucharistie Caecilia
Schalkhaar di 21.30 G. Nijland / F. de Graaf eucharistie Nicolaaskoor
Broederen di 23.00 R. Cornelissen / G. de Bekker eucharistie Caecilia
           
woensdag 25 december   1e Kerstdag  
Boskamp wo 09.00 J. Verweij eucharistie gemengd koor
Heeten wo 09.00 L. Gunnink-v.d. Berg communie gemengd koor
Lettele wo 09.00 G. Nijland / F. de Graaf eucharistie Voce Magna
Nw. Heeten wo 09.00 C. Broekhoff communie  
Pauluskerk,Raalte wo 09.00 W. Boerkamp eucharistie In Between
Wijhe wo 09.00 G. de Bekker communie Caecilia
Broederen wo 10.30 J. Verweij eucharistie Schola
Broekland wo 10.30 M. Brinkhuis eucharistie gemengd koor
Kruisverh. Raalte wo 10.30 H. Limbeek / G. de Bekker eucharistie  
Schalkhaar wo 10.30 G. Nijland / F. de Graaf eucharistie Cantorij
Heeten wo 11.00 parochiaanvoorganger Kindje wiegen Sunshine
Lettele wo 11.30 parochiaanvoorganger Rondom de stal
Broederen wo 13.30 G. de Bekker Kindje wiegen  
Schalkhaar wo 14.00 M. Brinkhuis Kindje wiegen  
           
donderdag 26 december    2e Kerstdag  
Lettele do 09.00 M. Brinkhuis communie herenkoor
Kruisverh. Raalte do 10.30 G. Nijland eucharistie  
Schalkhaar do 10.30 H. Limbeek eucharistie samenzang
Broekland do 11.00 parochiaanvoorganger Kindje wiegen  
Pauluskerk,Raalte do 11.00 C.Broekhoff /parochiaanvoorg. Kindje wiegen  
           
zaterdag 28 en zondag 29 december Feest van de H. Familie
Boskamp za 19.00 J. Verweij eucharistie gemengd koor
Boerhaar zo 09.00 G. Nijland eucharistie Caecilia
Lettele zo 09.00 L. Gunnink- v.d. Berg communie Voce Magna
Broederen zo 10.30 L. Gunnink- v.d. Berg communie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 J. Verweij eucharistie Brugkoor
           
dinsdag 31 december     oudjaar  
Broederen  di 17.00 G. Nijland eucharistie samenzang
Boerhaar di 19.00 L. Gunnink- v.d. Berg communie Caecilia
Lettele di 19.00 G. Nijland eucharistie Voce Magna
Schalkhaar di 19.00 M. Brinkhuis gebed Nicolaaskoor
T. Brandsmahuis di 19.00 parochiaanvoorganger gebed  
           
woensdag 1 januari 2020   Nieuwjaar  
Boskamp wo 09.00 H. Limbeek eucharistie gelegenheidskoor
Schalkhaar wo 10.30 R. Cornelissen / M. Brinkhuis eucharistie Nicolaaskoor
           
zaterdag 4 en zondag 5 januari   Openbaring des Heren
Boskamp za 13.00 G. Nijland eucharistie  
Herberg v. Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 E. Reeuwijk communie Voce Magna
Boskamp zo 09.00 parochiaanvoorganger communie gelegenheidskoor
Wijhe zo 09.00 H. Limbeek / F. de Graaf eucharistie Caecilia
Broederen zo 10.30 J. Verweij eucharistie Schola
Schalkhaar zo 10.30 R. Cornelissen eucharistie Brugkoor
           
zaterdag 11 en zondag 12 januari Doop van de Heer
Boskamp za 19.00 W. Boerkamp / M. Brinkhuis eucharistie Spirit
Lettele zo 09.00 G. de Bekker communie samenzang
Wijhe zo 09.00 parochiaanvoorganger communie Caecilia
Broederen zo 10.30 E. Reeuwijk communie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 H. Limbeek / M. Brinkhuis eucharistie Nicolaaskoor
           
zaterdag 18 en zondag 19 januari 2e zondag van het jaar
Herberg v. Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 R. Cornelissen / G. de Bekker eucharistie Ardente
Boerhaar zo 09.00 G. Nijland eucharistie Caecilia
Boskamp zo 10.00 G. de Bekker / ds. H. Damstra oecumene gemengd koor
Lettele zo 10.00 E. Reeuwijk  oecumene samenzang
Lebuïnuskerk,Dev zo 10.00 L. Gunnink / ds. S. Hoogendijk oecumene  
Schalkhaar zo 10.30 H. Limbeek / F. de Graaf eucharistie Brugkoor
T. Brandsmahuis zo 10.30 H.Bloo / ds. H. Schuurman oecumene  
Schalkhaar,kapel zo 11.30 C. Broekhoff Kerk op schoot  
           
zaterdag 25 en zondag 26 januari 3e zondag van het jaar
Schalkhaar za 19.00 G. Nijland eucharistie Cantors
Boskamp zo 09.00 C. Broekhoff communie Cantorij
Lettele zo 09.00 G. Nijland eucharistie Voce Magna
Nicolaas, Wijhe zo 10.00 L. Gunnink-v.d. Berg oecumene  
Broederen zo 10.30 H. Limbeek eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 G. Nijland eucharistie Nicolaaskoor

 

 

 

Voor vieringen komen we bij elkaar in de 5 geloofscentra van onze parochie en op andere locaties.

Klik hier voor de adresgegevens van de geloofscentra

Adresgegevens andere locaties

Groote- en Voorster
Smedenstraat 117
7411 RA Deventer
De Bloemendal
Het Laar 1
7414 BJ Deventer
Ludgerus
Karel de Grotelaan 1
7415 LM Deventer
P.W. Jansen
Hermelijn 2
7423 EJ Deventer
St. Jozef
G. van Swietenstraat 15
7415 EN Deventer
Vredeskapel Nicolaas Schalkhaar
Timmermansweg 32
7433 BL Schalkhaar
Park Brabant
Wissinkhof 34
7433 DZ Schalkhaar
Sparrenheuvel
Burg. Doffegnieslaan 2a
7431 BA Diepenveen
Huize Salland
Bloemendalsweg 5
7429 AL Colmschate
Averbergen
Averbergen 1
8121 CA Olst
't Weijtendaal
Oranjelaan 18
8131 DB Wijhe