Schrijf u in op onze nieuwsbrief. De nieuwsbrief verschijnt tussen twee edities van 't Zout

Naar de kerk in de Heilige Lebuinusparochie 

ROOSTER DECEMBER 2022 EN JANUARI 2023

WAARDAGTIJDVOORGANGERSOORT VIERINGKOOR
zaterdag 3 en zondag 4 december      2e zondag van de Advent  
Herberg v. Ars za 17.00  parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 G. de Bekker eucharistie Voce Magna
Boerhaar zo 09.00 H. Limbeek eucharistie Caecilia
Broederen zo 10.30 J. Verweij eucharistie Schola
Schalkhaar zo 10.30 H. Brummelhuis eucharistie Nicolaaskoor
           
donderdag 8 december           
Broederen do 19.00 G. de Bekker en M. Brinkhuis Gulden Mis  
           
zaterdag 10 en zondag 11 december      3e zondag van de Advent  
Boskamp za 19.00 M. Brinkhus communie gemengd
Lettele zo 09.00 parochiaanvoorganger communie Cantors
Wijhe zo 09.00 parochiaanvoorganger communie Caecilia
Broederen zo 10.30 G. de Bekker eucharistie/gezin Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 H. Limbeek eucharistie   Brugkoor
           
donderdag 15 december           
Broederen do 19.00 G. de Bekker en M. Brinkhuis Viering van Barmhartigheid  
           
zaterdag 17 en zondag 18 december     4e zondag van de Advent  
Herberg v. Ars za 17.00  parochiaanvoorganger gebed  
Boerhaar za 19.00 F. Zandbelt eucharistie Caecilia
Lettele za 19.00 L. Gunnink- v.d. Berg communie Cantors
Boskamp zo 09.00 parochiaanvoorganger communie gemengd
Broederen zo 10.30 R. Cornelissen eucharistie Caecilia
Schalkhaar zo 10.30 parochiaanvoorganger communie  Nicolaaskoor
Titus Brandsmahuis zo 18.30 parochiaanvoorganger Kerst Inn  
           
zaterdag 24 december       Kerstavond  
Boskamp za 16.00 parochiaanvoorganger oecumene / gezin  
Schalkhaar za 17.00 G. de Bekker eucharistie/ gezin Youngest Voices XL
Boerhaar za 19.00 R. Cornelissen eucharistie   Caecilia
Boskamp za 19.00 F. Zandbelt eucharistie Ardente
Lettele za 19.00 M. Brinkhuis communie / gezin Youngest Voices XL
Broederen za 21.00 M. Brinkhuis communie   Spirit
Schalkhaar za 21.30 R. Cornelissen en F. de Graaf eucharistie Nicolaaskoor
Broederen za 23.00 G. de Bekker en M. Brinkhuis eucharistie Caecilia 
           
zondag 25 december       Kerstmis  
Lettele zo 09.00 Mgr. Hoogenboom eucharistie Voce Magna
Wijhe zo 09.00 M. Brinkhuis communie Caecilia
Boskamp zo 10.30 M. Brinkhuis communie gemengd
Broederen zo 10.30 Mgr. Hoogenboom eucharistie Magnificent
Schalkhaar zo 10.30 H. Limbeek eucharistie Brugkoor
Lettele zo 11.30   Rond de Stal  
Broederen zo 13.00 G. de Bekker Kindje Wiegen  
           
maandag 26 december       2e Kerstdag  
Schalkhaar ma 10.30 H. Brummelhuis eucharistie Cantorij
Schalkhaar ma 14.00   Kindje Wiegen  
           
zaterdag 31 december en zondag 1 januari 2023 oud- en nieuwjaar  
Schalkhaar za 18.00 parochiaanvoorganger gebed Nicolaaskoor
Boskamp za 19.00 L. Gunnink-v.d. Berg communie gemengd
Lettele za 19.00 R. Cornelissen eucharistie Cantors
Titus Brandsmahuis za 19.00 parochiaanvoorganger communie  
Broederen zo 10.30 R. Cornelissen en M. Brinkhuis eucharistie Schola
Schalkhaar zo 10.30 H. Limbeek eucharistie Brugkoor
           
zaterdag 7 en zondag 8 januari        Openbaring des Heren  
Kruisverheffing za 09.30 G. de Bekker eucharistie  
Herberg v. Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Heeten za 19.00 R. Cornelissen eucharistie  
Boerhaar zo 09.00 H. Limbeek eucharistie Caecilia
Boskamp zo 09.00 M. Brinkhuis communie gemengd
Lettele zo 09.00 G. de Bekker eucharistie Voce Magna
Luttenberg zo 09.00 R. Cornelissen eucharistie  
Broederen zo 10.30 G. de Bekker en M. Brinkhuis eucharistie / gezin Ardente
Kruisverheffing, Raalte zo 10.30 R. Cornelissen eucharistie  
           
zaterdag 14 en zondag 15 januari     2e zondag van het jaar  
Nieuw Heeten za 19.00 G. de Bekker eucharistie  
Haarle zo 09.00 G. de Bekker eucharistie  
Okkenbroek zo 10.00 parochiaanvoorganger oecumene  
Olst, Dorpskerk zo 10.00 L. Gunnink- v.d. Berg en H. Damstra oecumene Simpel-4
Broederen zo 10.30 R. Cornelissen eucharistie Caecilia
Kruisverheffing, Raalte zo 10.30 G. de Bekker en M. Brinkhuis eucharistie / gezin  
Schalkhaar zo 10.30 J. Verweij eucharistie Brugkoor
           
zaterdag 21 en zondag 22 januari     3e zondag van het jaar  
Herberg v. Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Kruisverheffing, pastorie za 19.00 M. Brinkhuis Kringviering  
Mariënheem zo 09.00 G. de Bekker eucharistie   
Wijhe zo 10.00 M. Veenstra oecumene Caecilia en Cantorij 
Broederen zo 10.30 J. Verweij eucharistie Caecilia   
Kruisverheffing, Raalte zo 10.30 G. de Bekker eucharistie  
Schalkhaar zo 10.30 parochiaanvoorganger communie Spirit
Titus Brandsmahuis zo ? L. Gunnink- v.d. Berg oecumene  
           
zaterdag 28 en zondag 29 januari      4e zondag van het jaar  
Heeten za 19.00 G. de Bekker eucharistie  
Boskamp zo 09.00 G. de Bekker en L. Gunnink-v.d.Berg eucharistie gemengd
Haarle zo 09.00 R. Cornelissen en M. Brinkhuis eucharistie   
Broederen zo 10.30 G. de Bekker en L. Gunnink-v.d.Berg eucharistie Caecilia
Kruisverheffing, Raalte zo 10.30 R. Cornelissen en M. Brinkhuis eucharistie   
Schalkhaar zo 10.30 H. Limbeek eucharistie Nicolaaskoor 
           
zaterdag 4 en zondag 5 februari           
Herberg van Ars za 17.00 parochiaanvoorganger gebed  
Lettele za 19.00 G. de Bekker eucharistie Cantors
Nieuw Heeten za 19.00 J. Verweij eucharistie  
Boerhaar zo 09.00 H. Limbeek eucharistie Caecilia
Luttenberg zo 09.00 G. de Bekker eucharistie  
Broederen zo 10.30 J. Verweij eucharistie Schola
Kruisverheffing, Raalte zo 10.30 G. de Bekker eucharistie  

 

Vaste wekelijkse vieringen DECEMBER 2022
      datum
Maandag      
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
       
Dinsdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
09.00 Vredeskapel Schalkhaar rozenkransgebed  
09.30 Vredeskapel Schalkhaar EV  
       
Woensdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
09.30 Titus Brandsmahuis Colmschate EV  
10.30 Willbrord, Boskamp ontmoetingsviering 14
19.00 Broederenkerk, Deventer Taizé  
       
Donderdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30 Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
10.30 Willibrordus, Boerhaar ontmoetingsviering 8
19.00 Broederenkerk, Deventer Vesper  
       
Vrijdag      
08.15 Broederenkerk Deventer aanbidding   
08.30 Broederenkerk Deventer biecht   
09.00 Broederenkerk Deventer EV  
09.00 Nicolaas Lettele EV  
       
   JANUARI 2023
      datum
Maandag      
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
       
Dinsdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
09.00 Vredeskapel Schalkhaar rozenkransgebed  
09.30 Vredeskapel Schalkhaar EV  
10.30 Weijtendaal Wijhe ontmoetingsviering 24
       
Woensdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30  Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
09.30 Titus Brandsmahuis Colmschate EV  
10.30 Willbrord, Boskamp ontmoetingsviering 11
19.00 Broederenkerk Deventer Taizé  
19.00 dagkapel Wijhe Taizé 25
       
Donderdag      
08.00 Broederenkerk Deventer Lezingendienst en Lauden  
08.30 Vredeskapel Schalkhaar morgengebed  
19.00 Broederenkerk Deventer Vesper  
       
Vrijdag      
08.15 Broederenkerk Deventer aanbidding   
08.30 Broederenkerk Deventer biecht   
09.00 Broederenkerk Deventer EV  
09.00 Nicolaas Lettele EV  

 

Woon- en zorgcentra   DECEMBER 2022
dag locatie     datum
Maandag        
09.30 Ludgerus, Deventer EV   5, 19
10.30 Averbergen Olst CV   12
         
Dinsdag        
10.00 Weijtendaal, Wijhe CV   13
         
Woensdag        
10.30 Park Braband, Schalkhaar EV   14
11.00 Willibrordkapel Boskamp EV   7, 21
         
Zaterdag        
19.00 Sparrenheuvel, Diepenveen EV   3
         
Zondag        
10.30 St. Jozef, Deventer EV   25
         
    JANUARI 2023
dag locatie     datum
Maandag        
09.30 Ludgerus, Deventer EV   2, 16
10.30 Averbergen Olst CV   9
         
Dinsdag        
10.00 Weijtendaal, Wijhe CV   10
         
Woensdag        
10.30 Park Braband, Schalkhaar EV   11
11.00 Willibrordkapel Boskamp EV   4, 18
         
Zaterdag        
19.00 Sparrenheuvel, Diepenveen EV   7
         
Zondag        
10.30 St. Jozef, Deventer EV   22