Hij zal jullie dopen met de heilige Geest en met vuur

Johannes de Doper in Matheus 3, 12 - Evangelie zondag 8 december

Wanneer we een dierbare verliezen, missen we hem of haar.
Wij geloven dat zij door kracht van God verder leven in zijn Liefde; dat God hun leven voltooit met vreugde.
In Gods liefde en ook in onze liefde leven zij verder.

Antonia Willemina Aarnink-Westerbeek, overleden 02-09-2019,
Wilhelmus Johannes Oosterwijk, overleden 29-08-2019,
Willie Stegeman, overleden 27-08-2019
Antoon Kolkman, overleden 21-07-2019,
Hein Wichers Schreur, overleden 24-06-2019,
Gerard van der Vegt, overleden 05-06-2019,
Riek Havekamp, overleden 30-04-2019,
Annie Spikker, overleden 08-02-2019,
Marie groot Lipman-groot Lipman, overleden 13-01-2019,
Riek kleine Koerkamp-Walraven, overleden 01-12-2018,
Annie Huis in ’t Veld-groot Lipman, overleden 06-11-2018,
André Journée, overleden 05-11-2018,
Dine Daggenvoorde-Oosterhuis, overleden 23-10-2018,
Frank Bush, overleden 17-10-2018,
Tonny Westerbeek-Koerkamp, 07-10-2018,
Riek Oosterwijk-Groot Koerkamp, 01-10-2018,
Gerry Dutteweert-Ruiter, 23-09-2018,
Wim Kruit, overleden 13-08-2018,
Hein van Gurp, overleden 23-06-2018,
Harry Slinkman, overleden 29-05-2018,
Mevr. Suze Nolten, overleden 08-05-2018,