Voor U, God, zijn wij gelijkwaardig.

Communiegebed zondag 20 oktober

Wanneer we een dierbare verliezen, missen we hem of haar.
Wij geloven dat zij door kracht van God verder leven in zijn Liefde; dat God hun leven voltooit met vreugde.
In Gods liefde en ook in onze liefde leven zij verder.

Antonia Willemina Aarnink-Westerbeek, overleden 02-09-2019,
Wilhelmus Johannes Oosterwijk, overleden 29-08-2019,
Willie Stegeman, overleden 27-08-2019
Antoon Kolkman, overleden 21-07-2019,
Hein Wichers Schreur, overleden 24-06-2019,
Gerard van der Vegt, overleden 05-06-2019,
Riek Havekamp, overleden 30-04-2019,
Annie Spikker, overleden 08-02-2019,
Marie groot Lipman-groot Lipman, overleden 13-01-2019,
Riek kleine Koerkamp-Walraven, overleden 01-12-2018,
Annie Huis in ’t Veld-groot Lipman, overleden 06-11-2018,
André Journée, overleden 05-11-2018,
Dine Daggenvoorde-Oosterhuis, overleden 23-10-2018,
Frank Bush, overleden 17-10-2018,
Tonny Westerbeek-Koerkamp, 07-10-2018,
Riek Oosterwijk-Groot Koerkamp, 01-10-2018,
Gerry Dutteweert-Ruiter, 23-09-2018,
Wim Kruit, overleden 13-08-2018,
Hein van Gurp, overleden 23-06-2018,
Harry Slinkman, overleden 29-05-2018,
Mevr. Suze Nolten, overleden 08-05-2018,