Blinde mensen gaan zien, verlamde mensen gaan lopen, ... dove mensn gaan horen

Matheus 11, 5 en Jesaja 35, 5 - Lezingen zondag 15 december

Vaste Eucharistieviering 2018
Elke vrijdag 9.00 uur,  eucharistieviering door pastor Fons Zandbelt.
________________________________________________________________________________________________

Zaterdag 14 december 19.00 uur, communieviering, H. Bloo, T. Koot, VoceMagna koor.

Zaterdag 21 december de Kerstviering word opgenomen door RTV Oost.

Zondag 22 december 9.00 uur, eucharistieviering, R. Cornelissen, W. Kl Koerkamp, A. Aarnink, Anne Pleizier, Linde Somsen, Herenkoor.

Dinsdag 24 december 18.30 uur, Kerstmis gezinviering, L. Gunnink-v/d Berg, YVXL koor.

1ste Kerstdag,
Woensdag 25 december 9.00 uur, eucharistieviering, G. Nijland, F. de Graaf, B. Leerkes, J. de Winter, Isa de Winter, Lucas Lebon, VocaMagna koor.
Kinderen,
Woensdag 25 december 11.30 uur, Rondom de kerkstal voorpeuters en kleuters, kerstliedjes zingen en verhaaltjes,

2de Kerstdag,
Donderdag 26 december 9.00 uur, communieviering, Marc Brinkhuis, W. Kl Koerkamp, Herenkoor.

Zondag 29 december 9.00 uur, communieviering, L. Gunnink-v/d Berg, H.te Boekhorst, VoceMagna koor.

Dinsdag 31 december 19.00 uur, eucharistieviering, G. Nijland, R. Kl Swormink, A. Aarnink, VoceMagna koor.

Zaterdag 4 januari om 19.00 uur, communieviering, E. Reeuwijk, W. Kleine Koerkamp, koor VoceMagna.

Zondag 12 januari om 9.00 uur communieviering, G. de Bekker, B. Leerkes, Samenzang.

Zaterdag 18 januari om 19.00 uur, eucharistieviering, R. Cornelissen en G. de Bekker, H. te Boekhorst, J. de Winter, Isa de Winter en Lucas Lebon, koor Ardente.

Zondag 19 januari 10.00 uur, oecumenische viering, E. Reeuwijk, W. Kl. Koerkamp, Samenzang.

Zondag 26 januari 9.00 uur, G. Nijland, R Kl. Swormink, A. Aarnink, ?? en Anne Pleizier, koor VoceMagna

Zaterdag 1 februari 19.00 uur, communieviering, C. Broekhoff, H. te Boekhorst, koor VoceMagna.

Zondag 9 februari 9.00 uur, eucharistieviering, G. Nijland, R. Kl Swormink, W. Kl Koerkamp, Julius de Winter en Julius de Winter, samenzang.

Zaterdag 15 februari 19.00 uur, eucharistieviering, J. de Winter, A. Aarnink, koor VoceMagna.

Zondag 23 februari om 9.00 uur, communieviering, G. de Bekker, B. Leerkes, koor VoceMagna.

Aswoensdag,
Woensdag 26 februari om 19.00 uur, eucharistieviering, R. Kl. Swormink, A. Aarnink, Jurre de Brouwer en Anne Pleizier.

Presentatie EHC/Vormsel,
Zaterdag 29 februari om 19.00 uur, M. Brinkhuis, H. te Boekhorst, koor YVXL.

Zondag 8 maart 9.00 uur, communieviering, E. Wubbe, W. Kl. Koerkamp, samenzang.
Doopviering,
Zondag 8 maart 12.30 uur, M. Brinkhuis,

Kindernevendienst,
Zaterdag 14 maart 19.00 uur, eucharistieviering, G. Nijland en G. de Bekker, J. de Winter, A. Aarnink, Linde Somsen en Jurre de Brouwer, koor VoceMagna.

Zondag 22 maart 9.00 uur, communieviering, E. Reeuwijk, R. Kl. Swormink, zang Cantorij.

Zaterdag 29 maart 19.00 uur, eucharistieviering, G. Nijland, B. Leerkes, A. Aarnink, Merel Bloedjes en Lucas Lebon, samenzang,

Kindernevendienst,
Zaterdag 4 april 19.00 uur, eucharistieviering, G. Nijland, H. te Boekhorst, A. Aarnink, koor VoceMagna.

Goede Vrijdag, Kruisweg,
Vrijdag 10 april 15.00 uur, Parochie voorganger, koor VoceMagna.

1ste paasdag, Gezinviering,
Zondag 12 april 9.00 uur, eucharistieviering, J. de Winter, B. Leerkes, Julius de Winter en Jurre de Brouwer, zang YVXL.

Zaterdag 18 april 19.00 uur, communieviering, L. Gunnink v/d Berg, W. Kl. Koerkamp, zang Spirit.

Zondag 26 april 9.00 uur, eucharistieviering, G. Nijland, R. Kl. Swormink, A. Aarnink, Anne Pleizier en Isa de Winter, samenzang.